Omalooming ehk rõiva disain ja õmblemine.

Raju Karamell armastab detaile – suuri, väikeseid, kirjuid, keerukaid, lihtsaid.. You name it, we make it!

Oleme kasvanud eneseväljenduse soovist. Kangas on nagu lõuend, mis ootab, et teda täidetaks ning kuna meie üheks kireks on kuumpressimise teel rõivaste kaunistamine, siis kõik tehtud tööd on eritellimusel. Loome disaini, lõikame, õmbleme ning pressime peale täpselt selle, mis just parasjagu on mõtteis ning hingel.

Kuumpressida saab mitte vaid Raju Karamelli disainitud ning õmmeldud rõivale vaid ka juba olemasolevale rõivale. Miks mitte teha planeedile pai ning astuda rohelisi samme – selle asemel, et investeerida uude (kiirmoe) rõivasse, vaid disainida ümber olemasolev. Upcycling 🙂

Kui ka Sinul on soov näha oma rõival personaalset teksti, pilti, sõnumit või soovid väljendada oma lemmikteemat ning emotsioone, siis kirjuta meile ja teeme rajult ära!

rõiva disain ning õmblemine

Lase oma loomingulised tiivad vabaks!

Pildil on Raju Karamelli lõige ning loodud disainielemendid. Tiibadega dressipluus ning efektsed retuusid trenni või igapäevaseks kandmiseks. Rõiva disain ja õmblemine.

pusa kuumpress, Rõiva disain ja õmblemine

Pehmeid pusasid armastavad kõik! Ühele toredale perele nende lemmikväljenditega pusad.

kuumpress, Rõiva disain ja õmblemine

Siin on väga peen näide detailsest tööst. Antud pilt läks ühele armsale hobuseid armastavale piigale koolipluusile. Pilt on inspireeritud Suuresti Tallist.