Kuidas reklaamida igapäevaselt, ilma suuremate kuludeta, oma brändi? Lihtsaimaks lahenduseks on reklaamrõivad. Olgu selleks kandjaks töötaja, kel mõnusalt soe pusa, igapäevane töösärk või midagi ägedamat? Näiteks näomask, müts või peapael. Kirjuta meile ja leiame reklaamrõivad just Sinu brändile!

Raju Karamell loob Sulle reklaamrõivad kasutades valmistooteid ent meie õmblusstuudios valmivad ka erilisemad reklaamtooted. Oleme teinud erinevaid mudeleid mütse, peapaelu, näomaske, kimonosid, hommikumantleid, kodutekstiili ja palju muud. Võta meiega ühendust ja leiame just Sulle meeldivaima lahenduse!

Reklaamrõivad

Mõnusalt soojad pusad ettevõtte brändimiseks. Neid pusasid kannavad töötajad rõõmuga!

Reklaamrõivad, firmasärk, näomask, müts

SoWoodi komplekt – t-särk, pusa, näomask ning müts. Näomask ning müts on Raju Karamelli õmbusstuudio toodang.

Firmarõivad, peapael, müts

Tallinna Jahtklubi peapaelad ning mütsid. Kuna mütsid ja peapaelad on Raju Karamelli omatoodang, siis saad tellida just sellise mudeli, mis esindaks Sinu brändi kõige paremini.

Siin on näha valikut erinevatest peapaeltest ning mütsidest, mis sai loodud Tallinna Jahtklubi õpilastele ning toetajatele.

Reklaamtooted, kleebised, reklaamkingitused

Hoopis teine võmalus reklaamtoodeteks on kõikvõimalikud sedelid ning kleebised. Üheks jõulumeenete ideeks teostasime pudelite sildistamise. Pildil on Web Systemsi jõulumeene koostööpartneritele ning klientidele.

Reklaamtooted, kleebised, reklaamkingitused

Kleebistest on võimalik ka teha juba väga peent tööd. Pildil on personaalse teksti ning saaja nimega kuuseehe.